Miroslav Mužík - Braňany u mostu

Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Mužík 22. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

86817. Braňany u mostu
Dražba ukončena:27.11.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč