Miroslav Mužík

45235. Braňany - pískovna

popis: Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Mužík 20. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 27.05.2020 21:57:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 14.05.2020 16:58:08 1345