Olej na plátně, 50x65 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Vzadu přiložen ověřovací list od autora.
Nejdelší strana: 82 cm
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč