Miroslav Kučera - Tání - Frymburk

Olej na kartonu, 40x65 cm. Signováno vlevo dole M. Kučera. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč

301290. Tání - Frymburk
Dražba ukončena:07.10.2019 20:22:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč