Miroslav Kučera - Lití strusky

Olej na plátně, 55x66 cm. Signováno vpravo dole M. Kučera. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč

63745. Lití strusky
Dražba ukončena:26.08.2021 22:47:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč