Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole M. Kučera, rám.
1910, Praha
Student Vysokého učení technického v Praze (1928-1934). V letech 1934-1936 soukromě studoval užitou grafiku. Později tvořil zejména velké figurální kompozice.
Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Vzadu ověřovací list.