Miroslav Kučera - Zimní cestou

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vlevo dole M. Kučera, rám.

1910, Praha
Student Vysokého učení technického v Praze (1928-1934). V letech 1934-1936 soukromě studoval užitou grafiku. Později tvořil zejména velké figurální kompozice.

5837. Zimní cestou
Dražba ukončena:26.10.2016 19:06:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč