Miroslav Kubátek - Konvolut 2 reliéfů

Keramika, 24x30 cm a 30x30 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1933
Keramik. Studoval kresbu a malbu u prof. M. Štolfy a dějiny umění u dr. P. Holého na Osvětové škole v Brně. Věnoval se téměř výhradně keramické tvorbě, trvalým tématem pro něj byla příroda. Zabýval se také užitou keramikou a tvorbou plaket. Po r. 1998 se vrátil k malbě, zvláště malbě krajiny, a k drobné grafice. Jeho práce se nalézají ve sbírkách v České republice (Jihočeská galerie Bechyně) i v Německu a v Anglii.

96806. Konvolut 2 reliéfů
Dražba ukončena:11.06.2023 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.06.2023 15:41:49 12316