Miroslav Kaufman - Tajemný les

Nejdelší strana: 49 cm

Olej na lepence, 49x36 cm. Nesignováno. Rám.

o autorovi: Narodil se v Žatci roku 1963. Studoval AVU v Praze a v Paříži na École nationale supérieure des beaux-arts. Studijní pobyty absolvoval ve Francii a Švýcarsku. Kromě malby se věnuje i fotografii a grafickému designu a tvorbě autorských knih.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

88463. Tajemný les
Dražba ukončena:15.01.2023 20:31:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč