Miroslav Janda - Řízené hovory

Olej na plátně, 65x90 cm. Signováno vpravo dole Miro. Rámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

74162. Řízené hovory
Dražba ukončena:06.03.2022 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč