Miroslav Jan Sládek - U Baltu

Olej na sololitu, 37x81 cm, signováno vpravo dole J. M. Sládek, rám.

Pozn.: Pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1917 - ?

8862. U Baltu
Dražba ukončena:30.03.2017 18:42:23
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč