Miroslav Jan Sládek - Soubor 2 prací

1. Athény - Kombinovaná technika, 47x62 cm, signováno vpravo dole Jan Sládek, rám, pasparta, zaskleno.
2. Podvečer ve Splitu - Pastel, 35x52 cm, signováno vpravo dole Jan Sládek, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Pasparta místy znčištěna. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - ?

10123. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:27.04.2017 19:23:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč