Miroslav Jan Sládek - Mořské útesy

Olej na kartonu, 49x65 cm. Signováno vpravo dole J. M. Sládek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1917 - ?

101871. Mořské útesy
Dražba ukončena:17.09.2023 20:28:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč