Miroslav Jan Sládek - Bárky na pobřeží

Olej na sololitu, 30x82 cm. Signováno vpravo dole J. M. Sládek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - ?

308334. Bárky na pobřeží
Dražba ukončena:17.04.2021 20:31:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč