Miroslav J. Černý - Loďky v zátoce

Kombinovaná technika, 38 x 54 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1959.

527. Loďky v zátoce
Dražba ukončena:25.09.2013 20:31:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.09.2013 0:23:41 154