Miroslav J. Černý

676. Chlapec

popis: Olej na plátně, 25 x 35 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: signatura částečně zakryta rámem

dražba ukončena: 27.11.2013 20:02:35

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 27.11.2013 20:02:35 74