Miroslav Huml - Vesnice

Tempera. 40x60 cm. Signováno vlevo dole M. Huml. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

40059. Vesnice
Dražba ukončena:30.01.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč