Miroslav Huml

40059. Vesnice

popis: Tempera. 40x60 cm. Signováno vlevo dole M. Huml. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.01.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč