Olej na plátně, 53x105 cm. Signováno vpravo dole M. Houšť 79. Rámováno.
Nejdelší strana: 122 cm
o autorovi: 1953
Studoval na AVU v Praze speciální školu figurální malby u prof. Karla Součka.