Miroslav Houra - Soubor 40-ti grafických listů

Různé techniky, od 4x9 cm po 16x16 cm. Signovány Houra. Volné list.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

o autorovi: 1933 – 2006
Studoval na Vyšší škole uměleckého průmyslu u prof. Müllera, Pedagogickou fakultu UK v Praze u prof. Boudy, Lidického, Salcmana. Základem jeho tvorby je grafika (dřevořez, linoryt), dále malba, kresba, též monumentální realizace pro architekturu. Byl členem SČUG Hollar a dalších uměleckých spolků.

31772. Soubor 40-ti grafických listů
Dražba ukončena:15.05.2019 21:55:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (15.05.2019 11:49:36) 5013