Miroslav Houra - Pod hvězdou - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 150x150 cm. Signováno vpravo dole Houra. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933 – 2006
Studoval na Vyšší škole uměleckého průmyslu u prof. Müllera, Pedagogickou fakultu UK v Praze u prof. Boudy, Lidického, Salcmana. Základem jeho tvorby je grafika (dřevořez, linoryt), dále malba, kresba, též monumentální realizace pro architekturu. Byl členem SČUG Hollar a dalších uměleckých spolků.

62474. Pod hvězdou - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.07.2021 22:21:05
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč