Miroslav Houra - Na jedné lodi - VELKÝ FORMÁT

Art protis, 165x135 cm. Nesignováno. Olištováno.

Stav: Lišta mírně poškozena.

o autorovi: 1933 – 2006
Studoval na Vyšší škole uměleckého průmyslu u prof. Müllera, Pedagogickou fakultu UK v Praze u prof. Boudy, Lidického, Salcmana. Základem jeho tvorby je grafika (dřevořez, linoryt), dále malba, kresba, též monumentální realizace pro architekturu. Byl členem SČUG Hollar a dalších uměleckých spolků.

62583. Na jedné lodi - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:29.07.2021 20:45:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč