Linoryty, od 71x48 cm do 42x29 cm. Všechny signovány tužkou. 5x rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 1x sklo prasklé.
o autorovi: 1933 – 2006
Studoval na Vyšší škole uměleckého průmyslu u prof. Müllera, Pedagogickou fakultu UK v Praze u prof. Boudy, Lidického, Salcmana. Základem jeho tvorby je grafika (dřevořez, linoryt), dále malba, kresba, též monumentální realizace pro architekturu. Byl členem SČUG Hollar a dalších uměleckých spolků.