Olej na plátně, 38x56 cm. Signováno vpravo dole Hanák 81. Rámováno.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1946
Narodil se v Krasíkově. Studoval v Praze AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje krajinomalbě, zobrazuje hlavně Prahu a okolí, a figurální tvorbě. Uspořádal řadu výstav.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.