Miroslav Hais - Příběhy z Versailles III.

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole H 2024. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

o autorovi: 1956
Malíř. Studoval soukromě kresbu pod vedením Dušana Kallaye. Do r. 1987 se zabýval převážně grafickou tvorbou (suchá jehla, mědiryt), na popud malířky Vilmy Vrbové Kotrbové se začal věnovat figurální tvorbě. Jeho práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách.

vydraženo certifikát
125299. Příběhy z Versailles III.
Dražba ukončena:31.10.2024 20:45:08
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč