Miroslav Hais - Příběhy z Versailles II

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole H 2024. Nerámováno.

Pozn.: Z cyklu Baroko.

o autorovi: 1956
Malíř. Studoval soukromě kresbu pod vedením Dušana Kallaye. Do r. 1987 se zabýval převážně grafickou tvorbou (suchá jehla, mědiryt), na popud malířky Vilmy Vrbové Kotrbové se začal věnovat figurální tvorbě. Jeho práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách.

119782. Příběhy z Versailles II
Zbývá:30 dnů, 1 hodin
Konec dražby:01.08.2024 20:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 29.06.2024 14:30:22 12714