Miroslav Hais - Příběhy z Versailles I

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole H 2024. Nerámováno.

Pozn.: Z cyklu Baroko.

o autorovi: 1956
Malíř. Studoval soukromě kresbu pod vedením Dušana Kallaye. Do r. 1987 se zabýval převážně grafickou tvorbou (suchá jehla, mědiryt), na popud malířky Vilmy Vrbové Kotrbové se začal věnovat figurální tvorbě. Jeho práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách.

119892. Příběhy z Versailles I
Zbývá:28 dnů, 1 hodin
Konec dražby:01.08.2024 22:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč