Miroslav Hais - Léda II

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole H 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1956
Malíř. Studoval soukromě kresbu pod vedením Dušana Kallaye. Do r. 1987 se zabýval převážně grafickou tvorbou (suchá jehla, mědiryt), na popud malířky Vilmy Vrbové Kotrbové se začal věnovat figurální tvorbě. Jeho práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách.

111623. Léda II
Dražba ukončena:29.02.2024 22:12:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč