Miroslav Čančík - Milenci

Olej na plátně, 56x73 cm. Signováno vpravo dole s věnováním M. Čančík 1940. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 – 1983
Akademický malíř a středoškolský pedagog. Studoval UMPRUM u prof. Hofbauera a Schussera. Za 2. světové války byl v odboji, byl vyslýchán a vězněn. V malbě zkoušel různé techniky a styly, navrhoval a tvořil tapiserie.

Miroslav Čančík
65090. Milenci
Dražba ukončena:30.09.2021 20:32:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 30.09.2021 20:27:06 226
1 000 Kč 29.09.2021 23:40:33 2430