Miroslav Brotánek - Zátiší s miskou a květinou

Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vpravo dole M. Brotánek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1916 – 1987
Malíř. Studoval na AVU v Praze u O. Nejedlého. Maloval převážně krajiny.

101993. Zátiší s miskou a květinou
Dražba ukončena:17.09.2023 21:41:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč