Olej na sololitu, 40x80 cm. Signováno vpravo dole M. Brotánek. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1916 – 1987 Malíř. Studoval na AVU v Praze u O. Nejedlého. Maloval převážně krajiny.