Olej na plátně, 30x45 cm. Signováno dole uprostřed M. Brotánek 43. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1916 – 1987 Malíř. Studoval na AVU v Praze u O. Nejedlého. Maloval převážně krajiny.