Miroslav Brotánek - Před setměním

Olej na plátně, 40x51 cm. Signováno vpravo dole M. Brotánek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1916 – 1987
Malíř. Studoval na AVU v Praze u O. Nejedlého. Maloval převážně krajiny.

89274. Před setměním
Dražba ukončena:29.01.2023 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč