Olej na plátně, 96x76 cm. Signováno vpravo dole Mir. Bravenec 85. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 110 cm
o autorovi: 1945 – 2011
Malíř, grafik. Studoval na SUPŠ v Brně a na AVU v Praze u profesorů Čepeláka a Tittelbacha. Pedagogicky působil na SUPŠ v Brně. Věnoval se hlavně volné grafice. Jeho práce jsou v majetku GVU Hodonín. Vystavoval v ČR i na Slovensku a v Rakousku.