Miroslav Bílek - Párové fotografie

rozměry: 23x16 cm, signovány vpravo dole M. Bílek, rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeny. Signováno slabě.

15387. Párové fotografie
Dražba ukončena:24.01.2018 19:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 24.01.2018 18:35:14 318