Miroslav Babinčák - Steven Tyler

Kombinovaná technika (sítotisk a malba na plátně), 120x90 cm. Značeno vzadu autorským razítkem. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: Slovenský malíř a grafik, autodidakt.
Vystavoval na Floridě a v Benátkách.

vydraženo velký formát
114356. Steven Tyler
Dražba ukončena:25.04.2024 22:13:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč