Miroslav Babinčák - Marilyn

Sítotisk na zlatém podkladu, 45x45 cm. Signováno vzadu Babinčák 2023. Nerámováno.

o autorovi: Slovenský malíř a grafik, autodidakt.
Vystavoval na Floridě a v Benátkách.

112221. Marilyn
Dražba ukončena:25.02.2024 21:00:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 25.02.2024 20:57:06 14561
1 000 Kč 24.02.2024 15:25:42 14918