Mirka Věrčáková - Pro rok 2000 doporučuje se Všehohoj

Litografie, 40x29 cm. Signováno tužkou vpravo dole Mirka 1999. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1946
Grafička, sklářka. Věnovala se filmové a televizní grafice, knižní ilustraci a sochařské tvorbě, později se zabývala kresbou, malbou a grafikou. Její výtvarný projev bývá označován jako nostalgie – retro – pop – art.

Mirka Věrčáková
85747. Pro rok 2000 doporučuje se Všehohoj
Dražba ukončena:16.11.2022 22:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč