Minařík - Motýl

Olej na plátně nalepeném na překližce, 24x26 cm, signováno vlevo dole Minařík, rám.

Minařík
13434. Motýl
Dražba ukončena:25.10.2017 18:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč