Milouš Klíma - Zátiší s houslemi

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole M. Klíma 55. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2001
Narodil se v Březových Horách u Příbrami. Malbu studoval u Oskara Brázdy a v šedesátých letech absolvoval kurz figurativní kresby v Chomutově. Náměty ke své tvorbě čerpá v Krušnohoří.

21378. Zátiší s houslemi
Dražba ukončena:28.06.2018 18:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč