Olej na kartonu, 55x43 cm, signováno vlevo dole M. KLíma 57, rám, zaskleno. 1924 - 2001 Žák Oskara Brázdy. Pozn.: Rám mírně poškozen. Současný majitel získal dílo přímo od autora.