Milouš Klíma - Chomutov - Horní ves - Bezručova

Olej na sololitu, 29x88 cm, signováno vpravo dole M. Klíma 78, rám.

1924 - 2001
Žák Oskara Brázdy.

Pozn.: Majitel získal dílo přímo od autora.

5832. Chomutov - Horní ves - Bezručova
Dražba ukončena:26.10.2016 18:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč