Miloslava Vrbová - Ráno na Malé Straně

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole M. Vrbová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1909-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

91472. Ráno na Malé Straně
Dražba ukončena:29.03.2023 21:37:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč