Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole M. Vrbová. Rámováno.
Nejdelší strana: 78 cm
o autorovi: 1909-1991
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč