Miloslava Vrbová - Noc smutného pierota

Olej na plátně, 35x55 cm. Signováno vlevo dole M. Vrbová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti autorky.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1909-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

top
117573. Noc smutného pierota
Zbývá:3 dnů, 7 hodin
Konec dražby:27.06.2024 22:22:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč