Miloslava Vrbová - Michail Baryšnikov

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 41x31 cm. Signováno vpravo dole M. Vrbová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

60109. Michail Baryšnikov
Dražba ukončena:27.05.2021 21:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč