Miloslava Vrbová

17311. Dívčí portrét

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 63x49 cm, signováno vlevo dole M. Vrbová, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1991
Narodila se v Žinkovech u Nepomuku. Studovala v Praze na ukrajinské akademii a na AVU u prof. Švabinského a poté v Paříži. Ve své tvorbě se zabývala figurální tvorbou a zátiším.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

dražba ukončena: 28.03.2018 21:14:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (21.03.2018 12:23:26) 2573