Miloslav Sonny Halas - Blbost mechaniky

Olej na plátně, 87x102 cm. Signováno nahoře MH 72. Rámováno.

Nejdelší strana: 106 cm

velký formát
Miloslav Sonny Halas
128859. Blbost mechaniky
Zbývá:27 dnů, 16 hodin
Konec dražby:28.11.2024 22:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč