Miloslav Pecháček

65423. Obzor

popis: Tempera, 14x27 cm. Signováno vlevo dole Pecháček 65. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

dražba ukončena: 19.09.2021 20:23:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo