Miloslav Pecháček - Jarní voda

Olej na plátně, 65x75 cm, nesignováno, olištováno.

o autorovi: 1923 – 1993
Malíř. Studoval na Vyšší pedagogické škole v Praze. Na počátku 50. let studoval soukromě u malířů J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška, posléze na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře. Značná část jeho malířských prací vznikla v cizině, kde pobýval jako aktivní hudebník. Jeho dílo je krajinářské, malířsky čerpal z okolí Chocně, z Polabí, v posledních letech i z Příbramska a Sedlčanska.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

8689. Jarní voda
Dražba ukončena:29.03.2017 19:37:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč