Miloslav Kastl - Ve žních

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole M. Kastl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

21327. Ve žních
Dražba ukončena:27.06.2018 22:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 900 Kč